BMW оголосила конкурс на найкращу ідею для відеогри > Gercek Tesisat

BMW оголосила конкурс на найкращу ідею для відеогри

Конкурс баварська марка проводить спільно зі швейцарською компанією AirConsole, яка надасть свої однокористувацькі та розраховані на багато користувачів ігри для BMW. Завдання конкурсантів — створити гру для машини, не просто перенести програму на тачскрин мультимедійної системи.

В AirConsole відзначають, що можливість використання телефонів зробить ігри доступними і захоплюючими для більшості. Ігрові контролери є не у всіх, а при використанні екрана руки досить швидко втомлюються.

Окрім первинної винагороди, один із чотирьох фіналістів, ідея якого найбільше сподобається журі, отримає додаткове фінансування на підготовку гри до запуску. Його також запросять до мюнхенської штаб-квартири BMW, де він зможе побачити свій витвір на екрані медіасистеми. Пізніше його гра з’явиться у серійних машинах.

Ігрову функцію додадуть на 14,9-дюймовий Curved Display вже 2023 року. Смартфони можна буде підключати за допомогою QR-коду. Однак працюватиме вона лише під час стоянки — наприклад, допоможе скрасити очікування зарядки електрокара.

admin

Наверх