Авторинок очикують революційні зміни. Перереєстрація авто у Дії, автосалонах і без експертів > Gercek Tesisat

Авторинок очикують революційні зміни. Перереєстрація авто у Дії, автосалонах і без експертів

Уже у вересні плануємо весь процес купівлі-продажу автомобілів перевести в цифровий варіант – в “Дію”. Потрібні будуть тільки продавець-покупець і два смартфони у них”, – сказав міністр МВС Ігорь Клименко. Щоб це здійснити є ще декілька процедурних питань. І головне з них – це огляд експертів, без якого оборудка з авто не відбувалася.

За словами vsyscnhf, ліквідують обов’язкову технічну експертизу і “людям не потрібно буде стояти в чергах, давати можливі хабарі – технічна експертиза залишиться тільки при першій реєстрації автомобіля і за бажанням покупця автомобіля, який захоче перевірити технічний стан авто”.

З червня нарешті запрацює реєстрація авто в автосалонах. “Людина приходить в автосалон, купує автомобіль і отримує там техпаспорт і номерний знак. Тобто, в сервісний центр громадянину не потрібно буде приїжджати”, – додав міністр.

Крім того, за словами Клименка, буде скасовано транзитні номери, яких видавалося на рік приблизно півтора мільйона. Транзитний номер може бути виданий тільки у випадку, якщо громадянин сам захоче проїхатися на транзитному номері, наприклад, з Києва до Ужгорода, і там вже зареєструвати автомобіль.

“У серпні плануємо ввести онлайн-купівлю номерних знаків. Кожен громадянин зможе перевірити, які знаки є в наявності, – продовжує міністр.

На липень цього року плануємо старт змін в роботі сервісних центрів. Ми провели аудит роботи центрів: зараз їх в Україні 148, а після оптимізації буде 55 таких пунктів”.

admin

Наверх