Audi представляє удосконалену версію Audi RS Q e-tron E2 > Gercek Tesisat

Audi представляє удосконалену версію Audi RS Q e-tron E2

Аеродинамічна концепція в області кузова під капотами абсолютно нова. Ця частина майже нагадує форму корпусу човна: її найширша точка знаходиться на висоті кабіни, а корпус значно звужується до передньої та задньої частини. Тепер Audi відмовилася від частини крил, яка знаходилася за передніми колесами і утворювала перехід до дверей. Зсередини ця структура отримала назву «слоняча нога». В результаті конструктори заощадили більше ваги та оптимізували потік повітря.

Audi представляє удосконалену версію Audi RS Q e-tron E2 - Audi

Електрична трансмісія Audi RS Q e-tron E2 складається з перетворювача енергії, що складається з двигуна внутрішнього згоряння та генератора, а також високовольтної батареї та двох електродвигунів на передній і задній осях. Енергоменеджмент відіграє тут вирішальну роль. Електронна система керування складною електричною трансмісією довела свою спроможність у перших ралійних змаганнях. Виклики виникали лише в крайніх випадках. На ралі Дакар, наприклад, Audi відзначила короткочасний надлишок потужності в ситуаціях, коли колеса менше контактували з землею під час стрибків або на нерівній місцевості.

Audi представляє удосконалену версію Audi RS Q e-tron E2 - Audi

Так звані допоміжні споживачі також отримують переваги від оптимізованого керування. Сервонасос, насос охолодження системи кондиціонування повітря та вентилятори мають вимірний вплив на енергетичний баланс. Під час дебютного сезону 2022 року ралійні команди Audi та Q Motorsport отримали цінний досвід, який дозволяє краще оцінювати.

Водії Audi Маттіас Екстрем/Еміль Бергквіст, Стефан Петерхансель/Едуард Буланже та Карлос Сайнц/Лукас Круз можуть з нетерпінням чекати своїх нових робочих місць. Дисплеї, як і раніше, знаходяться в полі зору водія і розташовані на центральній консолі у звичному стилі, також збереглася центральна панель перемикачів з 24 полями. Однак інженери змінили структуру дисплеїв і елементів керування.

Audi представляє удосконалену версію Audi RS Q e-tron E2 - Audi

Екіпажам тепер набагато легше працювати після проколу. Прості, плоскі та легко знімні компоненти кузова замінюють попередні громіздкі чохли для запасних коліс на боках. Нові диски з десятьма спицями від партнера Rotiform набагато легші в експлуатації. Водії та штурмани можуть легше тримати їх у руках і виконувати зміну безпечніше.

Після початкових випробувань під керівництвом Арнау Ніубо Боша, керівника випробувальної техніки, Audi Sport представила RS Q e-tron E2 1 вересня в Нойбурзі-на-Дунаї. З 1 по 6 жовтня нова технологія повинна буде довести себе в змаганнях за вперше на Ралі Марокко. Усі три пари пілотів Audi візьмуть участь у ралі по пустелі, яке розпочнеться та завершиться в Агадірі, на південному заході північноафриканської країни.

Audi RS Q e-tron примет участие в Дакаре

Audi представляє удосконалену версію Audi RS Q e-tron E2 - Audi

admin

Наверх