Audi може зайти в сегмент розкішних пікапів > Gercek Tesisat

Audi може зайти в сегмент розкішних пікапів

Audi може зайти в сегмент розкішних пікапів - Audi
У березні генеральний директор Audi Маркус Дюсман оголосив, що компанія проводить дослідження ринку для запуску пікапа високого класу. А потім при випуску однієї моделі керівництво австралійського відділення Audi Australia заявило, що Австралія стане ключовим ринком для подібної машини. Така подвійна заява, мабуть, вказує на те, що проект виведення розкішного пікапа вже відпрацьовується.
Автомобільний ринок Австралії дуже своєрідний. Він відрізняється цілорічним підвищеним попитом на пікапи та позашляховики з відмінною продуктивністю. На презентації RS3 в Австралії деякі журналісти також питали про пікап. «Звичайно, Австралія має ширші перспективи на ринку комерційних автомобілів, — сказав Шон Клірі, менеджер Audi зі зв’язків з громадськістю в Австралії. — Якщо (Audi) зможе це зробити, це безперечно буде дуже привабливим для австралійських споживачів».

Audi може зайти в сегмент розкішних пікапів - Audi

У березні цього року Audi офіційно повідомила про розробку пікапа і натякнула, що готує концепт-кар, щоб виміряти рівень купівельного інтересу. Також компанія заявила, що оголосить деякі супутні новини у найближчому майбутньому. На підтвердження цього було випущено набір рендерних зображень майбутнього пікапа. Для Audi не складно побудувати такий автомобіль, адже Volkswagen AG має новий Amarok, що базується на тій же платформі, що і Ford Ranger. Тому його можна запустити безпосередньо.

У той же час, не можна упустити той факт, що Mercedes-Benz колись також побудував розкішний пікап X-Class на базі Nissan Navara, але його зняли з виробництва через низькі світові продажі. Audi теж має це знати, тому підхід до виробництва та менеджменту має бути продуманий до дрібниць. Якщо запуск цього пікапа вплине на продажі Volkswagen Amarok, то Audi, швидше за все, зупинить план розробки, тому що він дуже важливий для всього концерну.

Стартовали продажі великого позашляховика Audi Q6

admin

Наверх