Alfa Romeo Tonale вже з`явився в Україні > Gercek Tesisat

Alfa Romeo Tonale вже з`явився в Україні

Alfa Romeo Tonale – це близький родич Jeep Compass, який також використовує 130-сильний бензиновий двигун об’ємом 1,5 літра і 48-вольтовий мотор в корпусі семиступінчастої DCG в якості базового силового агрегату. Не менш потужний 1,6-літровий турбодизель, з іншого боку, буде доступний тільки в Alfa, оскільки Jeep нещодавно вилучив його з асортименту. Бензиновий Tonale 2.0T AT Q4 видає 260 к.с. та 400 Нм. Також можна замовити плагін-версію Tonale, яка зможе похвалитися 275 к.с. і батареєю на 15,5 кВт-год (Jeep: 245 к.с., 11,4 кВт-год).

Довжина, ширина і висота Alfa Romeo Tonale: 4,53×1,84×1,6 метра. Колісна база така сама, як у Jeep Compass (2636 мм), адже обидві машини побудовані на спільній платформі FCA Small Wide 4×4. Підвіски – стійки McPherson “по колу”: штатно з амплітудно-залежними амортизаторами Koni, за доплату – з дворежимними електроннокерованими. За словами розробників, на Tonale стоять “найгостріший” у класі рульовий механізм із передавальним відношенням 13,6:1 і унікальна для сегмента електромеханічна гальмівна система Integrated Brake System, що перейшла сюди з Giulia і Stelvio.

Масових поставок офіційні дилери тільки очікують. Цікавість до новинки поки що перевіряють разовим імпортом невеликі сірі дилери. Тому й ціни “кусаються” – від $60 000. Тому й конкуренти у Alfa Romeo Tonale сильні: Mercedes-AMG GLA, Audi Q3 або Cupra Formentor.

Alfa Romeo працює над компактним кросовером

admin

Наверх