Яку колекцію мотоциклів зібрав Богуслаєв > Gercek Tesisat

Яку колекцію мотоциклів зібрав Богуслаєв

Яку колекцію мотоциклів зібрав Богуслаєв - коллекция
Як вже повідомляли ЗМІ, СБУ затримала керівника підприємства “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва у рамках справи про постачання підприємством двигунів для російських штурмових гелікоптерів. Крім того, з’ясувалося, що він з 2000-го року має російське громадянство. Але, крім того, що Богуслаєв керував стратегічним підприємством, він ще й є одним з найбільших колекціонерів мотоциклів. Яку ж колекцію вдалося зібрати В’ячеславу Богуслаєву?
Побачити її міг кожен. Вона експонувалася на 2-му поверсі Технічного музею “Мотор Січі” у м. Запоріжжі. Але, якщо експозиція заводу (двигуни) належала підприємству, то мотоцикли були у приватній власності. Їх тут було доволі багато, близько 60 одиниць. Крім того, поряд була й особиста колекція зброї, яку також збирав Богуслаєв.

Стосовно мотоциклів, чогось надзвичайного у колекції Богуслаєва не було, але тут була ретельно підібрані мотоцикли КМЗ Дніпро, Harley-Davidson, NSU, BMW, MZ, EMW, IFA, DKW, Simson, Sachs, Jawa, CZ та більшості радянських виробників. Зазначимо, що судячи з підходу до реставрації, мотоцикли В’ячеслав Богуслаєв збирав давно і реставрували їх не особливо прискіпливо . Є у колекції і довоенні радянські мотоцикли ТІЗ АМ 600 та ІЖ-8, є й Harley-Davidson Type B 1931 року, який став прообразом першого українського мотоциклу ХМЗ 1М.. А родзинкою колекції є австрійський мотоцикл 1925 року Primier та шосейно-кільцовий ИМЗ М-75.

Більш детально колекцію Богуслаєва можна побачити у цьому відео:

admin

Наверх