Яким буде перший електричний кросовер Acura ZDX > Gercek Tesisat

Яким буде перший електричний кросовер Acura ZDX

Материнська Honda вже давно випускає електромобілі, а дочірня Acura їх досі не мала. Два роки тому японський автовиробник домовився про співпрацю з General Motors, у рамках якого американська сторона надала платформу Ultium для електромобілів. Honda вже випробувала цю архітектуру на концепті Prologue, тепер настала черга Acura.

Заводы General Motors будут выпускать Honda и Acura

Яким буде перший електричний кросовер Acura ZDX - Acura

Ultium лягла в основу шоу-кара Precision EV, провісника серійного електричного кросовера ZDX. Концепт демонструє «майбутнє дизайну Acura»: у нього гострі грані, що гармонують із загальними плавними лініями кузова, а на місці решітки радіатора встановлена ​​заглушка відомої п’ятикутної форми зі світловим малюнком.

Яким буде перший електричний кросовер Acura ZDX - Acura

Ніс має незвичайну загострену форму – на це стилістичне рішення дизайнерів Acura надихнули класичні італійські катери. Ще одне ефектне рішення – протитуманні фари, виконані у вигляді розсипу елементів, що світяться. На окрему увагу заслуговують 23-дюймові диски, спиці якого гармонують із протитуманками: на них нанесений тривимірний малюнок, який отримав фірмову назву Particle Glitch.

В інтер’єрі – мінімалізм та геометричні форми. У салоні встановлені два прозорі екрани, а кермо-метелик, що більше нагадує штурвал, забирається в передню панель при активації автопілота. У цьому режимі на дисплеях відтворюється розслаблююча анімація. Що стосується оздоблення, то використані виключно екологічно чисті матеріали: дерево, перероблений пластик, акрил та алюміній.

Яким буде перший електричний кросовер Acura ZDX - Acura

Acura вже офіційно підтвердила появу серійного електричного кросовера Acura ZDX у 2024 році. Також стало відомо, що у моделі буде “заряджена” версія ZDX Type S.

Honda полностью откажется от ДВС к 2040 году

admin

Наверх