Яким буде оновлений Volkswagen Touareg. Перші фото > Gercek Tesisat

Яким буде оновлений Volkswagen Touareg. Перші фото

За словами Volkswagen, оновлений Touareg побудований на шасі наступного покоління. Швидше за все, йдеться про платформу MLB Evo, як у попередника, тільки в більш просунутому її виконанні. Так, на кросовері з’явиться датчик, який вимірює навантаження на дах. Він об’єднаний у мережу з ассистирующей електронікою, що дозволяє змінювати, наприклад, поріг спрацьовування і рівень втручання системи стабілізації з боксом і нього.

Яким буде оновлений Volkswagen Touareg. Перші фото - Volkswagen

Також зміняться налаштування підвісок: і пасивної зі сталевими пружинами, і опціональної пневматичної з двокамерними балонами. Крім того, на Volkswagen Touareg з’являться матричні фари IQ.LIGHT HD з 19 200 мікро-LED в кожній, які вміють проектувати на дорогу «інтерактивний світловий килим». Все це дуже схоже на оптику рестайлінгового Cayenne, навчену виділяти безпечну траєкторію руху на магістралях.

Яким буде оновлений Volkswagen Touareg. Перші фото - Volkswagen

Інші цікаві деталі: задній логотип з підсвічуванням (з січня такі штуки дозволено використовувати і в Європі), цифровий кокпіт Innovision з 15-дюймовим дисплеєм, високоточними картами та покращеним голосовим керуванням, а також м’якіші матеріали обробки передньої панелі та центрального підлокітника. Про зміни в гамі двигунів поки що нічого не відомо. Але гібрид Touareg R eHybrid залишиться флагманом сімейства. Світову прем’єру оновленого кросовера заплановано на літо.

В Україну очікуються поставки Volkswagen Touareg з пакетами з вигодою до 600 000 грн.

admin

Наверх