Франківська лікарня отримала три автомобілі швидкої допомоги > Gercek Tesisat

Франківська лікарня отримала три автомобілі швидкої допомоги

Один із автомобілів – Ford, вартістю 126 627грн., отримали з Австрії, а саме від Pfaree Neuottakring (Katholische Kirche). Карета «швидкої» обладнана носилками, кисневою розводкою, штативами для інфузій.

Ще одну машину швидкої допомоги RENAULT TRAFIC, зовсім нову, 2020 року виписку та вартістю понад мільйон гривень передали від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Цей автомобіль обладнаний найнеобхіднішим устаткуванням та сумкою невідкладної екстреної медичної допомоги. Машину планують закріпити за відділенням інтенсивної терапії та анестезіології для транспортування маленьких пацієнтів та для виїздів неонатальної бригади до хворих діток.

Франківська лікарня отримала три автомобілі швидкої допомоги - допомог

Що стосується третього автомобіля швидкої допомоги, то це MERCEDES-BENZ, вартістю 486 216 грн. від Фундації «Вітрила свободи» м. Амстердам. Також подбали волонтери й про максимальне його наповнення, а саме, носилки, кисневу розводку, штативи для інфузій, апарат ШВЛ, лінеомат, атмос та дефібрилятор.Саме цю «швидку» будуть використовувати для відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, а саме для виїзної паліативної допомоги хворим діткам.

Франція передала 10 карет швидкої медичної допомоги

admin

Наверх