У Китаї продовжують створювати варіації електричного пікапу Kaiyun Pickman і знижують ціни > Gercek Tesisat

У Китаї продовжують створювати варіації електричного пікапу Kaiyun Pickman і знижують ціни

Такі невеликі ціни, звісно, мають своє пояснення. Бо електричний пікап на фото – це не звичайний електромобіль, а транспорт категорії L7e (вантажний квадроцикл) з обмеженням швидкості до 50 км\год. Але, при цьому він вміщує два пасажири і може виконувати транспортну роботу. Крім того, у виконанні самоскид, пікап ще й має повний привід і позашляхову резину. Запас ходу виробник обіцяє у 80-200 км, в залежності від виду батареї,а максимальну швидкість у 45 км\год.

Але не треба пред’являти до цього електросамоскида великих вимог, бо на сайті Алібаба його пропонують за $3367.

Ще одна модифікація пікапу, яка з’явилася у продажі в Китаї – це подовжений 3-вісьний утілітарний транспорт.

Такий підійде для транпортування важких вантажів, бо машина має підсилену підвіску і розрахована на перевезення до 1,8 т.

При цьому за такий “довгомір” у Китаї просять $3700. Крім того, він може бути і у виконанні 6х4. Зрозуміло, що не всім підійде електромобіль з запасом ходу 80 км, не всіх влаштує обмеження швидкості у 50 км\год. Але, у якості обслуговуючого транспорту для готелей, котеджних городків, баз відпочинку, та доставки по місту – такий транспорт може згодитися.

Крім того, у Китаї зараз активно експериментують з такими пікапами, до цього долучаються різні виробники, тому ціни значно впали. Наприклад, ось цей пікап з дворядною кабіною пропонують за $1680. Це також транспорт категорії L7e, і запасом ходу він також не вражає, але ж ціна питання?

Зазначимо, що у грудні минулого року стартап “ЛУАЗ МОТОРС”, який не має жодного відношення до Луцького автозаводу, представив нібито майбутній український електропікап, який чомусь виявився дуже схожим на Kaiyun Pickman.

Цей зв’язок засновник стартапу не заперечує, але має плани локалізувати в Україні виробництво окремих вузлів. Зі слів засновника Вадима Ігнатова, поки що прогнозують, що майбутній ЛУАЗ буде коштувати $5100. Більше інформації – у цьому відео:

admin

Наверх