Українці на кордоні блокують вантажні фури до Білорусі й РФ > Gercek Tesisat

Українці на кордоні блокують вантажні фури до Білорусі й РФ

“Польські та українські активісти розмовляють з водіями, пояснюють причини акції, розповідають про війну, жертв, знищені міста, намагаються ділитися своїми особистими історіями про те, як Росія нищить все і всіх на своєму шляху. Таких розмов було близько сотні точно”, — розповів журналіст.

За його інформацією, у відповідь російські водії погрожують активістам фізичною розправою, заявляють, що їм байдуже на дії Кремля, що війни в Україні немає, а “ета фсьо ваша прапаганда”.

“Мені навіть довелося звертатися до поліції з проханням втихомирити деяких буйних…Один водій намагався таранити фурою групу активістів. Хлопці не відступили, коли вантажівка їхала на них. Жоден. Жоден водій не сказав слова “вибачте”. Жоден не сказав, що категорично проти дій Кремля”, — написав Клімакін.

Цю інформацію відтвердив й народний депутат від “Європейської Солідарності” Микола Княжицький. “Українці за кордоном не тільки допомагають збирати гуманітарну допомогу, а й блокують фури з вантажами, що прямують до білорусі й росії. Активісти вимагають розширити європейські санкції на дорожній транзит товарів. Люди навіть залишаються чергувати на ніч”, – наголосив нардеп.

У Європі далекобійники продовжують нищити російські фури

admin

Наверх