Українські рятівники отримали 9 Toyota Land Cruser 78 для розмінування > Gercek Tesisat

Українські рятівники отримали 9 Toyota Land Cruser 78 для розмінування

“29 листопада підрозділи ДСНС отримали від Представництва ХАЛО ТРАСТ в Україні технічну допомогу для гуманітарного розмінування території держави. Церемонія передачі відбулася за участю голови представництва ХАЛО ТРАСТ в Україні Мейрі Каннінгем, заступника голови ДСНС Сергія Трегубенка та представників Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні”, – ідеться в повідомленні.

Литва відправила Україні сім броньованих позашляховиків

В Україну доставили 30 евакуаційних автомобілів для медиків

До складу допомоги увійшли дев’ять автомобілів Toyota Land Cruser 78, п`ять дронів Phantom 4 та чотири комплекти засобів індивідуального захисту (бронежилет і каска).

Технічна підтримка для ДСНС надана в рамках проєктної угоди між Представництвом ХАЛО ТРАСТ в Україні та ДСНС щодо спроможностей та розвитку гуманітарного розмінування.

Питання розмінування звільнених територій України від боєприпасів є одним із пріоритетних у діяльності ДСНС. На даний час загальна площа, яка підлягає обстеженню, становить близько 174 тисяч кв. км. Саме тому вкрай важливо забезпечити якісну технічну оснащеність піротехніків Служби порятунку для оперативної роботи.

Чехія підготує для ЗСУ 15 унікальних автомобілів для боротьби з дронами

admin

Наверх