"Укравтобуспром" пропонує розгорнути в Україні масове виробництво військових багі > Gercek Tesisat

"Укравтобуспром" пропонує розгорнути в Україні масове виробництво військових багі

Як зазначають у “Укравтобуспромі”, бігі ТУР КB 02 «Мамай», максимально наближеної по тактико-технічних характеристиках до найбільш масової моделі цього класу в НАТО – Polaris Defency та нормативних вимог до бойових колісних машин переднього краю військового стандарту Великобританії STAN – DEF 23-06 [ 21] (кліренс, ходи підвіски, вантажність, питома потужність).Опрацьовано 2 модифікації виконання – для розвідки та боротьби з бронетехнікою.

Передбачено як повнопривідний, так і задньопривідний варіанти трансмісії. З умов підвищення маневровості (мінімізація радіуса розвороту) застосовано допоміжну (стоянкову) систему гальм передньої осі з гідроприводом. Для евакуації важкопоранених з поля бою передбачено також можливість розміщення 2-х санітарних носилок. У стадії розробки (за пропозицією військових) одновісний причеп з однотипною підвіскою і кліренсом вантажністю до 300 кг.

Орієнтовні потреби ЗСУ у надлегких баггі типу ТУР КB 02 «Мамай» становлять біля 600-800 од., без врахування неминучих втрат і відповідного поповнення під час війни та бригад територіальної оборони і потенційно Національної гвардії. Це обумовлює необхідність розгортання промислового виробництва машин цього типу та відповідного оборонного замовлення. Крім того, в “Укравтобуспром” впевнені, що Україна змогла би виробляти такі багі і пропонують власну виробничу площадку, або задіяти одразу декілька промислових виробників.

Деякі технічні характеристики багі ТУР КB 02 «Мамай»

admin

Наверх