Стало відомо з яких автомобілей частіше пересідають на електрокари > Gercek Tesisat

Стало відомо з яких автомобілей частіше пересідають на електрокари

Стало відомо з яких автомобілей частіше пересідають на електрокари - Toyota
Цікаву статистику оприлюднив S&P Global Mobility за підсумками останніх кварталів. Виявляється, 15 відсотків клієнтів, які з жовтня 2021 по вересень 2022-го пересіли на Tesla з машин інших брендів, раніше водили Toyota. Трохи менше, 13 відсотків, відмовилися на користь Тесла від Honda. Tesla Model Y найчастіше приваблює власників Honda Accord, CR-V, Odyssey, Toyota RAV4 та Lexus RX, Model 3 – водіїв Honda Civic, Accord, CR-V, а також Toyota Camry та RAV4.
Однак не тільки у Toyota та Honda американський виробник переманює клієнтів. 6,7-відсоткова частка покупців за той же період перейшла з BMW, 6,2-відсоткова – з Mercedes-Benz. Обидві марки вклали великі кошти на розробку електрокарів, але поки що не встигли напрацювати порівняний з Tesla імідж у сегменті.

Крім Tesla, колишні водії японських машин обирають електрокари та інші марки. Серед них – Hyundai Ioniq 5, Chevrolet Bolt і Ford Mustang Mach-E.

У Toyota поки що один серійний електрокар в арсеналі – це кросовер bZ4x, старт якого на ринку виявився не дуже вдалим. Щодо Honda, то раніше вона продавала електричну модель Clarity, але згорнула випуск. Втім, обидві марки мають намір наздогнати конкурентів: Toyota планує випустити цілу плеяду електрокарів до 2030 року, а Honda в 2024 запустить кросовер Prologue і розробить платформу для бюджетних електричок спільно з General Motors.

admin

Наверх