З 14 грудня запрацює новий алгоритм перереєстрації автомобілей > Gercek Tesisat

З 14 грудня запрацює новий алгоритм перереєстрації автомобілей

Крім зручності пов’язаної з екстериторіальністю таке виокремлення ще й дозволяє у майбутньому проводити реєстрацію авто онлайн за допомогою двох смартфонів чи комп’ютерів — власника та покупця.

Алгоритм реєстрації транспортного засобу в Україні при купівлі-продажу авто тепер стає таким:
✅ звертаєтеся до Експертної служби МВС та отримуєте їхній висновок про транспортний засіб

✅ власник та покупець або їх представники із чинним висновком звертаються до сервісного центру МВС і проводять перереєстрацію транспортного засобу. Або також це можна буде зробити онлайн.

💬 «Ще одна важлива зміна пов’язана із тим, що можна відмовитись від пластикових бланків свідоцтва про реєстрацію транспортного та пластикового бланку посвідчення водія. При замовленні онлайн послуги обміну посвідчення водія або онлайн послуги перереєстрації транспортного засобу можна вибрати опцію без виготовлення фізичного документу — тільки цифровий. Тобто, в Україні цифрові документи єПосвідчення водія та єСвідоцтво про реєстрацію транспортного засобу стають не просто так само чинними, як і фізичні документи, а можуть бути єдиними наявними, які дозволяють керувати транспортним засобом», — повідомив Володимир Баранець.

admin

Наверх