В Італії почали сумніватися щодо відмови від паливних машин з 2035 року > Gercek Tesisat

В Італії почали сумніватися щодо відмови від паливних машин з 2035 року

В Італії почали сумніватися щодо відмови від паливних машин з 2035 року - палив
В Італії висловилися проти запланованої Євросоюзом заборони на продаж автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння з 2035 року, пише Bloomberg. За словами міністра транспорту країни Маттео Сальвіні, це рішення не має жодного економічного, екологічного чи соціального сенсу. «Зелений» порядок денний, що просувається ЄС, він назвав «псевдоекологічним фундаменталізмом», який може призвести до втрати роботи для десятків тисяч людей.
Сальвіні також виступає проти планів ЄС щодо запровадження суворішого екостандарту «Євро-7» для двигунів внутрішнього згоряння до 2025 року. За прогнозами, він дозволить знизити кількість оксидів азоту, що виділяються на чверть, але виробники побоюються, що стандарт істотно обмежить можливості ДВЗ і зробить їх розробку безперспективною. Позицію Сальвіні щодо «Євро-7» підтримує генеральний директор Stellantis Карлос Таварес: він стверджує, що такий захід лише уповільнить перехід галузі на електрокари.

В Італії не вперше жорстко критикують намір ЄС заборонити паливні машини. Цього року разом із Болгарією, Португалією, Румунією та Словаччиною вона запропонувала зрушити термін на п’ять років уперед – до 2040 року. Минулого року Італія обговорювала з ЄС можливість зробити виняток для національних дрібносерійних автовиробників.

Минулого літа проти мораторію на ДВС виступила влада Польщі. Міністр клімату та навколишнього середовища Ганна Москва заявила, що країна не зможе підтримати заборону через відсутність необхідних умов, у тому числі електрокарів, що швидко заряджаються, з достатнім запасом ходу.

Чому клієнти купують електрокари. Результати дослідення

admin

Наверх