В Іспанії з`явився власний бренд електрокарів > Gercek Tesisat

В Іспанії з`явився власний бренд електрокарів

«Первісток» компанії на 90% складається з рослинних матеріалів та переробки. Кузовні панелі та шасі електромобіля виготовлені з біополімеру на основі органічних волокон. Також використані матеріали із пробки та армованого льону.

Частина елементів надрукована на 3D-принтері.

Зовні Animal більше нагадує спортивний хетчбек із широко рознесеними по кутах колесами, маленькою кабіною та заниженим дорожнім просвітом. У електромобіля тонка світлодіодна оптика, агресивні бампери, масивний спойлер на даху та суїцидальні задні двері, що відриваються проти руху. Зі слів розробників, саме двері та зсувні середні стійки кузова стануть «родзинкою» Animal. Як вони працюватимуть, не утонюється.

В Іспанії з`явився власний бренд електрокарів - електрокар

На старті продажів «зелений» кросовер запропонують у версії Habitat Edition зі 190-сильним мотором та акумуляторним блоком, що забезпечує пробіг 300 км без підзарядки. Ємність батареї не поточнюється, але вона буде знімною. Відомо, що 800-вольтова зарядна архітектура підтримує зарядку потужністю 350 кВт. Максимальна швидкість Habitat Edition – 180 км/год.

Пізніше обіцяно топову модифікацію з електродвигуном потужністю 237 к.с. та запасом ходу до 600 км. З місця до 100 км/год такий кросовер пришвидшується за 5 секунд. Максимальна швидкість – 200 км/год. Обидві версії задньопривідні.

Прийом попередніх замовлень на Liux Animal вже стартував. Мінімальний цінник електромобіля із трави та сміття – 39 000 євро. Терміни постачання клієнтських автомобілів не називаються.

Як збільшити запас ходу електромобіля в мороз. Корисні поради

admin

Наверх