В Україні стартують продажі Nissan Qashqai з м`якою гібридною системою MHEV > Gercek Tesisat

В Україні стартують продажі Nissan Qashqai з м`якою гібридною системою MHEV

Тому цілком логічно, що першою моделлю Nissan з гібридною системою в Україні став саме Nissan Qashqai. З появою нової версії Qashqai зможе ще більше зміцнити свої позиції у сегменті середньорозмірних кросоверів.

В Україні стартують продажі Nissan Qashqai з м`якою гібридною системою MHEV - Nissan

Завдяки м’якій гібридній системі MHEV Nissan Qashqai покращує паливну економічність автомобіля. Контроль енергоспоживання системою MHEV, яка важить лише 22 кг, позитивно позначається на рівні викидів CO2 в атмосферу (-4 г/км) і підвищує конкурентоспроможність Nissan Qashqai у своєму сегменті, а 1,3-літровий двигун демонструє високу потужність і крутний момент. В даній гібридній системі енергія, відновлювана шляхом регенерації під час уповільнення автомобіля, зберігається в літій-іонній акумуляторній батареї. Ця накопичена енергія використовується під час роботи систем старт/стоп, допомоги при старті на схилі та розподілу крутного моменту. Накопичення енергії відбувається під час руху накатом до повної зупинки (зі швидкістю менше ніж 18 км/год). В цей час двигун вимикається, а накопичена енергія використовується для живлення електрообладнання автомобіля. Це дозволяє подовжити період, коли двигун не працює, та знизити витрату палива. Також, під час прискорення автомобіля (діапазон 20-110 км/год) енергія від літій-іонної акумуляторної батареї додає +6 Нм обертального моменту протягом певного часу (до 20 секунд). Це також сприяє зменшенню навантаження на двигун та покращенню показників економії пального.

В Україні стартують продажі Nissan Qashqai з м`якою гібридною системою MHEV - Nissan

В Україні Nissan Qashqai з системою MHEV постачається з інноваційним потужним бензиновим двигуном DIG-T об’ємом 1.3л. В залежності від трансмісії, 6-ступеневої МКПП чи Xtronic, його потужність становить 140 к.с. або 158 к.с., відповідно. Щодо максимального крутного моменту, то у версії з МКПП він становить 240 Нм і 270 Нм у версії з Xtronic. Варто зауважити, що показники ефективності нового двигуна значно вищі у порівнянні з двох літровим бензиновим двигуном Nissan Qashqai попереднього покоління.

Нова версія Nissan Qashqai увібрала в себе найсучасніші опції та технології, завдяки яким комфорт під час подорожей виходить на принципово новий рівень. Чого лише варті сидіння з трьома режимами масажу, великий проєкційний дисплей та цифрова панель приладів.

В Україні стартують продажі Nissan Qashqai з м`якою гібридною системою MHEV - Nissan

В Україні Nissan Qashqai представлений у п’яти комплектаціях: Visia, Acenta, N-Connecta, Tekna та Tekna+. Незалежно від комплектації Nissan Qashqai має надзвичайно багате оснащення та інноваційні технології, які допомагають водію та роблять поїздки ще приємнішими. Так, кожен автомобіль має інтелектуальну систему попередження про загрозу фронтального зіткнення, інтелектуальну систему екстреного гальмування з можливістю розпізнавання пішоходів, систему контролю рядності руху, інтелектуальну систему запобігання виїзду зі смуги руху, інтелектуальну систему моніторингу та активного контролю «сліпих зон», систему розпізнавання дорожніх знаків, інтелектуальну систему контролю втоми водія, систему попередження про перехресний рух позаду, систему динамічного контролю стійкості автомобіля, п’ять подушок та дві шторки безпеки, задні датчики паркування.

У комплектації Visia Nissan Qashqai коштує від 1 009 690 гривень та додатково оснащується Full LED фарами, 7″ цифровим дисплеєм на панелі приладів, інтелектуальним круїз-контролем та пакетом систем активної безпеки.

В Україні стартують продажі Nissan Qashqai з м`якою гібридною системою MHEV - Nissan

Вартість Nissan Qashqai у версії Acenta починається від 1 094 740 гривень. У цій версії авто додатково комплектується підігрівом лобового скла, 17″ легкосплавними дисками, двозонним клімат-контролем, системою без ключового доступу I-key, сенсорним 8″ дисплеєм та камерою заднього виду.

Ціни на авто у ще багатшій комплектації N-Connecta починаються з 1 273 830 гривень. У цій версії окрім вищевказаних опцій, Nissan Qashqai оснащений великим 12,3″ сенсорним дисплеєм та цифровою панеллю приладів такого ж розміру, 18″ легкосплавними дисками алмазної різки, передніми та задніми датчиками паркування, системою кругового огляду та фоновою ілюмінацією.

Висока комплектація Tekna з поміж іншого вирізняється адаптивним дальнім світлом, сидіннями зі вставками з екошкіри, панорамним скляним дахом та проєкційним дисплеєм діагоналлю 10.8″. Вартість автомобіля в такій комплектації починається від 1 384 760 гривень.

В Україні стартують продажі Nissan Qashqai з м`якою гібридною системою MHEV - Nissan

В максимальній комплектації Tekna + Nissan Qashqai на додаток до вищевказаних опцій пропонує 19″ легкосплавні диски, сидіння зі шкіри преміум якості, передні сидіння з функцією масажу та преміальну аудіосистему Bose Audio System. Ціни на Qashqai в максимальній комплектації починаються від 1 505 860 гривень.

Nissan Qashqai з м’якою гібридною системою MHEV вже в наявності у дилерській мережі та доступний до продажу. Дізнатись більше про автомобіль можна в найближчому до вас офіційному дилерському центрі Nissan, адреси та контакти яких знаходяться за посиланням: https://www.nissan.ua/dealer-locator.html або за телефоном гарячої лінії 0 800 303 307

admin

Наверх