В Україні за рік бензин подорожчав удвічі > Gercek Tesisat

В Україні за рік бензин подорожчав удвічі

Як зазначається у звіті, дещо стримало зростання цін зниження ПДВ і скасування акцизу на пальне в другій половині березня. З метою насичення ринку пального в травні уряд призупинив державне регулювання цін на нього.

В Україні може з’виться новий найбільший гравець на паливному ринку

Стало відомо, скільки палива імпортувала Україна за червень

“Хоча ситуація на ринку пального в Україні покращиться ближче до осені, коли будуть підписані довгострокові контракти з іноземними постачальниками, ціни вже стабілізувалися, хоча й на високому рівні”, – йдеться в документі.

В Україні за рік бензин подорожчав удвічі - бензин

За прогнозом НБУ, ціни на пальне зростатимуть і наступного року. Так, прогнозоване поступове зниження світових цін на нафту ймовірно нівелюється потребою повернення системи оподаткування пального на довоєнний рівень.

“Висока вартість пального підживлюватиме загальну інфляцію через вторинні ефекти, зокрема через подорожчання транспортних послуг, а також собівартість інших товарів і послуг”, – зазначають в НБУ.

Станом на кінець липня середні роздрібні ціни на бензин А-95 становили 50,49 гривень за літр, на дизельне паливо – 55,46 гривень за літр, на автогаз – 29,44 гривень за літр.

З початку війни кількість імпортерів дизпалива ​​в Україну зросла вчетверо

admin

Наверх