В Україні відновлений онлайн-сервіс щодо наявності номерних знаків > Gercek Tesisat

В Україні відновлений онлайн-сервіс щодо наявності номерних знаків

Якщо ви шукаєте найкращий номерний знак для свого авто — це можна зробити онлайн на нашому сайті за допомогою сервісу “Наявність номерних знаків”. Водіям доступний вибір, як платних, так і безкоштовних номерних знаків.

За словами заступника міністра внутрішніх справ України Богдана Драп’ятого, для вибору та оформлення номерних знаків жодних посередників не потрібно. Якщо представники сервісного центру МВС чи сторонні особи спонукають вас до надання їм «заохочення» за бажаний номерний знак — повідомляйте правоохоронні органи.

В електронному кабінеті водія відновлено частину онлайн-послуг

В Україні змінився алгоритм отримання водійських прав

В Україні відновлений онлайн-сервіс про наявність номерних знаків - номер

Як знайти номер своєї мрії? Є два алгоритми пошуку:
– наявність в області;
– числова комбінація.

Обравши перший критерій, можна переглянути вільні номерні знаки, які знаходяться у сервісних центрах МВС та ЦНАПах у конкретному регіоні. При цьому отримати інформацію щодо вартості знака та місця його знаходження.

Другий критерій дозволяє самостійно вказати бажану комбінацію цифр. Перевірка здійснюється серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів, а результат (про наявність номера) з’являється на екрані.

Сервісні центри МВС продовжують зберігати номерні знаки власників

Важливо, що ціна за платні номерні знаки вказана на сайті без урахування податку на додану вартість 20% та вартість спецпродукції.

В Україні відновлений онлайн-сервіс про наявність номерних знаків - номер

Список актуальних номерів автоматично оновлюється в режимі реального часу. Це означає, що після того, як ваш номерний знак закріпиться за вашим транспортним засобом у сервісному центрі МВС, він автоматично перестане відображатися в онлайн-сервісі.

Наразі у функціоналі немає бронювання. Тому перш ніж відправитись реєструвати авто, краще вибрати відразу кілька варіантів номерних знаків. Так ви точно будете впевнені, що бажана комбінація дістанеться точно вам.

“Міністерство внутрішніх справ України готує проєкти нормативних актів, які врегулюють можливість бронювання номерних знаків онлайн”, — додав заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

В Україні запустили сервіс розрахунку вартості перереєстрації авто

admin

Наверх