В Україні виготовили нову автоцистерну ємністю 15 кубометрів > Gercek Tesisat

В Україні виготовили нову автоцистерну ємністю 15 кубометрів

Як добре відомо, з 2017 р. Завод спецтехніки Техкомплект має власне виробництво автоцистерн, які можуть мати об`єм в диапазоні від 4 до 20 кубометрів і монтуватись на вантажні шасі з GVW 7-30 тонн. Але до недавнього часу на виробництві цистерни, що виготовлялись протягом 5 останніх років, мали найбільший об`єм 12 м3.

В Україні виготовили нову автоцистерну ємністю 15 кубометрів - цистерн

Новий автопаливозаправник для “Енергоатом” має 3-секційну цистерну, яка може перевозити 15 кубометрів світлих нафтопродуктів із щільністю 860 кг/м3. Оскільки автоцистерну розраховано на великий обсяг ПММ, конструкція цистерна має передню та задню стінки опуклої еліптичної форми.

В Україні виготовили нову автоцистерну ємністю 15 кубометрів - цистерн

Ще одна яскрава “фішка” нового автопаливозаправника – цистерну поділено на 3 секції, і за допомогою цього бензовоза будуть возити у двух секціях дизельне паливо, а у третій секції – бензин. І тому в конструкції паливозаправника передбачено одразу 2 системи для обліку та роздачі дизпалива та бензину.

Більш детально про модель автопаливозаправника з об`ємом 15 кубометрів дивіться тут>>

В Україні виготовили нову автоцистерну ємністю 15 кубометрів - цистерн

Нагадуємо, що восени 2022 року планується виконати замовлення на автоцистерни великого об`єму, що встановлюються на причіпну техніку.

Ще одна українська компанія запровадила виробництво 30-кубових бензовозів

admin

Наверх