В лінійці Kubota з`являться позашляхові міні-вантажівки > Gercek Tesisat

В лінійці Kubota з`являться позашляхові міні-вантажівки

Модель Stone Grey постачатиметься з набором із 16 аксесуарів, які будуть встановлені на заводі до того, як вони надійдуть у продаж. Аксесуари включають преміальний дах та вітрове скло, оновлення світлодіодних фар та світлову панель, а також електричне вивантаження. У нього також буде лебідка WARN AXON потужністю 1800 кг.

Новий Sidekick оснащений 54-сильним бензиновим двигуном виробництва Kubota, що на 6 к.с. більше, аніж у попередньої моделі. Він має потужний крутний момент, що покращує його здатність долати підйоми. Машина може буксирувати до 810 кг і має вантажопідйомність 410 кг. Швидкість сягає майже 80 км/год.

Для невеликих об’єктів Kubota випустить версію RTV520 Crossroads Edition 2023 року. Цей вантажний позашляховик оснащений двоциліндровим бензиновим двигуном і такою самою гідростатичною трансмісією, яку Kubota встановлює на свої трактори.

Як і Sidekick, RTV520 тепер буде постачатися зі встановленими на заводі аксесуарами, такими як повна кабіна з відкидним вітровим склом та розсувними вікнами, світлодіодні передні та задні робочі фари, ящик для рукавичок та вантажний килимок.

В Україні почали випускати ще один аналог Sherp

admin

Наверх