В Китаї через аномальну спеку закрили заводи Intel, Foxconn, Toyota та інші > Gercek Tesisat

В Китаї через аномальну спеку закрили заводи Intel, Foxconn, Toyota та інші

В Китаї через аномальну спеку закрили заводи Intel, Foxconn, Toyota та інші - Toyota
Найбільший виробник акумуляторів для електромобілів Contemporary Amperex Technology Co. Limited (CATL), Intel, Foxconn, Toyota, Texas Instruments, Volkswagen та багато інших компаній змушені закрити на шість днів свої заводи у китайській провінції Сичуань. Вимога уряду Китаю зупинити роботу підприємств до 20 серпня пов’язана з аномальною спекою, що спричинила енергетичну кризу в регіоні.
У серпні температура повітря у Китаї піднялася до найвищого рівня за останні 60 років. У деяких містах термометри підкорюють 40°C. Сичуань, одна з найбільш густонаселених провінцій, дуже залежить від гідроенергетики. Це робить її дуже вразливою до спеки, що збільшує використання кондиціонерів та висушує водосховища гребель.

Сичуань – важливий центр виробництва напівпровідників та сонячних панелей. Регіон, багатий на мінеральні ресурси, що використовуються у фотоелектричній та електронній промисловості. У провінції також видобувають літій, який використовується для акумуляторів.

Тимчасове закриття може призвести до підвищення цін на полікремній та літій через скорочення пропозиції. Станом на 17 серпня, лише за два дні після зупинки, представники галузі підтвердили зростання ціни на полікремній.

Porsche та BMW закривають заводи в Європі через брак запчастин з України

admin

Наверх