В автомобілі Renault інтегрували додаток Waze > Gercek Tesisat

В автомобілі Renault інтегрували додаток Waze

Навіть не використовуючи смартфон, водій має доступ до інформації про дорожній рух в режимі реального часу, улюблених маршрутів та збережених пунктів призначення на екрані, розташованому на рівні очей. Інші функції автомобіля та музика залишаються доступними, навіть коли Waze увімкнено. Не потрібно турбуватися про смартфон або USB-кабель!

Цей новий досвід роботи з Waze доступний в європейських країнах для всіх електромобілів Nouvel Austral та Mégane E-Tech, оснащених екраном OpenR та інтерфейсом OpenR Link з інтегрованим Google.

В автомобілі Renault інтегрували додаток Waze - Renault

Як отримати доступ до додатку?
Клієнти можуть легко завантажити та встановити додаток Waze для OpenR Link або безпосередньо з Google Play через інтерфейс OpenR Link у своєму автомобілі, або через мобільний додаток My Renault. Потім клієнти можуть створити обліковий запис Waze або використовувати існуючий обліковий запис Waze для безпечного водіння, причому абсолютно безкоштовно.

Renault – перший автомобільний бренд, який пропонує Waze безпосередньо на екрані мультимедійної системи автомобіля, без використання смартфона. Ми переконані, що велика кількість користувачів Waze оцінять цю нову функцію за кермом автомобілів Nouvel Austral або Mégane E-Tech. Це чітко відповідає нашій стратегії пропонувати нашим клієнтам інтуїтивно зрозуміле, захоплююче і підключене онлайн водіння”.
Жером Серор, Директор з питань цифрового клієнтського сервісу компанії Renault

В автомобілі Renault інтегрували додаток Waze - Renault

Оскільки все більше і більше користувачів Waze приєднуються до нас на автомобільних платформах, і цей тип технології продовжує розвиватися, важливо, щоб ми надавали їм найкращий досвід водіння. Саме тому ми раді та пишаємося тим, що оголошуємо про наше партнерство з Renault. Інтеграція маршрутів, навігації та сповіщень Waze в режимі реального часу на екран автомобілів Renault наступного покоління забезпечує більш плавний та оптимізований досвід водіння. Ми з нетерпінням чекаємо, коли у 2023 році цей абсолютно новий досвід водіння стане доступним для якомога більшої кількості користувачів по всьому світу.
Арон ДІ КАСТРО, директор з маркетингу та партнерства компанії Waze

admin

Наверх