АВТО-РЕГІОН продовжує виконувати цікаві проекти > Gercek Tesisat

АВТО-РЕГІОН продовжує виконувати цікаві проекти

АВТО-РЕГІОН продовжує виконувати цікаві проекти - АВТО-РЕГІОН

1. Проект DAEWOO Trucks. Компанія АВТО-РЕГІОН продовжує успішно виконувати зобов’язання дистриб’ютора комерційних автомобілів Daewoo в Україні. В зв’язку з важкою ситуацією викликаною агресією росії керівництвом Компанії Daewoo Truck в Кореї була прийнята політика максимального сприяння розвитку бізнесу в Україні. Терміни виконання розміщених замовлень на автомобілі, а також нові замовлення виконуються на умовах пріоритетності. Станом на сьогоднішній день АВТО-РЕГІОН має склад виготовлених автомобілів, які чекають на відправлення в Україну найближчим часом. На підприємстві станом на сьогоднішній день сформовано склад запасних частин для вантажівок DAEWOO Trucks. Служба технічної підтримки виробника Daewoo Trucks постійно співпрацює і проводить конструктивні покращення автомобілів з врахування умов їх експлуатації в Україні. Не припиняється гарантійна підтримка та сервісне обслуговування вантажних та спеціальних автомобілів DAEWOO.

АВТО-РЕГІОН продовжує виконувати цікаві проекти - АВТО-РЕГІОН

Модельний ряд DAEWOO Trucks розширився за рахунок нових моделей. Це вантажні автомобілі та сідельні тягачі на пневматичній підвісці, шасі для спеціальних автомобілів, що мають повзучу передачу (для руху технологічного транспорту на низькій швидкості), трьох вісних автомобілів з сучасними кабінами Prima та Maximus, повнопривідні автомобілі з колісною формулою 6х6. Доступні також автомобілі з автоматичною коробкою передач. Додатково до стандартних моделей автомобілів на шасі вантажних автомобілів Daewoo розроблені спеціальні автомобілі, в тому числі пожежні автомобільні підйомники, автомобілі для видобувної промисловості та унікальні машини для мобільної діагностики та ремонтів нижньої частини автомобільних мостів.

АВТО-РЕГІОН продовжує виконувати цікаві проекти - АВТО-РЕГІОН

2. Проект TEMSA Bus. Підписаний у минулому році Дистриб’юторський договір з Компанією TEMSA SKODA станом на сьогоднішній день дав можливість створити власний склад автобусів Temsa не тільки в Україні, а і в Туреччині. Це автобуси малого класу Temsa Prestij, 12 метрові низько підлогові міські автобуси LF 12. TEMSA SKODA – один з найбільших виробників автобусів в світі, виготовлені автобуси мають надзвичайну високу якість та попит у всьому світі, і тому має власний склад найбільш популярних моделей автобусів, а не тільки працює по замовленнях клієнтів. У виконання спільного стратегічного плану просування автобусів Temsa в Україні, виробник дав офіційний дозвіл ТОВ «АВТО-РЕГІОН» використовувати власний склад виготовлених автобусів для продажу. Незважаючи на важку ситуацію, викликану російською агресією, наше підприємство продовжує розвивати проект міських електричних автобусів. В найближчій перспективі проект автобуси на паливних елементах, розробленого компанією Temsa спільно з конструкторським бюро електричного транспорту Skoda. Станом на сьогодні компанія АВТО-РЕГІОН формувала замовлення великого складу запасних частин, в доповнення до існуючого складу витратних запасних частин. Технічна служба Temsa надає оперативну технічну підтримку нашім сервісним підприємствам в Україні. Діагностичне обладнання чекає на відправлення після відновлення шляхів доставки товарів з Туреччини.

АВТО-РЕГІОН продовжує виконувати цікаві проекти - АВТО-РЕГІОН

3. Проект муніципального транспорту Ustun-El. Сформований в минулому році склад запасних частин для вакуумних прибиральних та підмітальних машин дозволяє виконувати зобов’язання офіційного представника Компанії Ustun-El в Україні. На СТО АВТО-РЕГІОН виконуються технічні обслуговування та ремонти вакуумних прибиральних та підмітальних машин. Виробник врахував усі особливості експлуатації та особливо важкі умови використання підмітальних машин в Україні і всі нові машини буде виготовляти з врахуванням цих вимог. На складі підприємства є вакуумні прибиральні машини, виготовлені з врахуванням складних умов експлуатації в Україні. Комунальне обладнання, в залежності від моделі, встановлюється на вантажні шасі DAEWOO Trucks та ISUZU.

АВТО-РЕГІОН продовжує виконувати цікаві проекти - АВТО-РЕГІОН

4. Автопідіймачі HORYONG. АВТО-РЕГІОН представляє на ринку України лідера на ринку автомобільних підіймачів – Південно-Корейську Компанію Horyong, яка має високу репутацію на міжнародних ринках завдяки своїй надійності та безпеки використання. Ця компанія, єдина в Республіці Корея, розробила та впровадила в виробництво автомобільні підйомники з робочою висотою піднімання до 100м. Перевага цих підйомниках в компактності та невисокій вазі, що дозволяє використовувати в якості базового шасі стандартні моделі автомобілів, та дає можливість руху автопідйомників по дорогам загального користування. На підприємстві є готовий автомобільний підйомник з робочою висотою піднімання 30м, змонтований на шасі середньотонажного автомобіля Isuzu.

АВТО-РЕГІОН продовжує виконувати цікаві проекти - АВТО-РЕГІОН

5. Технічна підтримка вантажних автомобілів та автобусів. СТО підприємства виконує повну технічну підтримку проданих автомобілів та автобусів та має доступний склад запасних частин для автобусів Otokar, Oghab, Атаман та вантажних автомобілів Hyundai.

АВТО-РЕГІОН продовжує виконувати цікаві проекти - АВТО-РЕГІОН

admin

Наверх