3 вакансії початкового рівня в ІТ - Що ви можете зробити, щоб вас найняли? > Gercek Tesisat

3 вакансії початкового рівня в ІТ – Що ви можете зробити, щоб вас найняли?

Інформаційні технології (ІТ) — це широка галузь, що розвивається, і пропонує багато можливостей кар’єрного зростання. Прогнозується, що кількість робочих місць у ІТ-секторі зростатиме набагато швидше, ніж інші професії, у наступне десятиліття.

Крім того, він універсальний. Ви можете почати зі служби підтримки та досягати будь-якої кількості спеціалізованих вакансій у міру зростання. Або ви можете відразу перейти до сфери, яка вас цікавить, якщо у вас є певні знання. Ось 3 it професії початкового рівня, на які варто звернути увагу, починаючи пошук роботи.

1. Технік служби підтримки

Середня зарплата: $800

Прогноз роботи: 15% річного зростання

Вимоги: Знання комп’ютерних систем та усунення несправностей. Сертифікати, асоційовані ступені або ступені бакалавра може бути достатньо.

Коли у користувача комп’ютера або працівника виникають проблеми з апаратним забезпеченням, програмним забезпеченням або мережею, вони звертаються до спеціаліста служби підтримки для допомоги. Спеціаліст служби підтримки може обслуговувати, встановлювати або виправляти неполадки апаратного та програмного забезпечення, вирішувати проблеми з мережею або допомагати вирішувати інші проблеми іншим співробітникам компанії.

Назва цієї ролі може відрізнятися. Техніків служби підтримки також можна назвати аналітиками служби підтримки, техніками з підтримки комп’ютерів, техніками служби обслуговування та фахівцями з комп’ютерної підтримки, серед кількох інших назв. Ці посади разом іноді називаються посадами служби підтримки.

Багато ІТ-спеціалістів починають свою кар’єру в довідковій службі. Якщо ви не знаєте, з чого почати в ІТ, це гарна роль для розгляду; це познайомить вас з іншими сферами ІТ, які можуть вас зацікавити. З набуттям досвіду ви можете перейти на іншу роботу, як-от системний або мережевий адміністратор, хмарний інженер або аналітик інформаційної безпеки.

2. ІТ-технік

Середня зарплата: $1000

Прогноз роботи: 12% річного зростання

Вимоги: Знання комп’ютерних систем та усунення несправностей. Можуть вимагатися сертифікати, асоційовані ступені або ступені бакалавра.

Подібно до фахівців служби підтримки, ІТ-техніки працюють над вирішенням технічних питань у комп’ютерній системі організації. Але хоча спеціалісти служби підтримки можуть витрачати більше часу на вирішення проблем користувачів, ІТ-техніки, швидше за все, витрачатимуть час на фактичну технічну роботу для вирішення проблеми. ІТ-технік повинен вміти виправляти несправності, знати, як використовувати кілька операційних систем, і розуміти основи ІТ-мереж.

ІТ-техніків також можна назвати ІТ-консультантами, ІТ-аналітиками або ІТ-фахівцями. У деяких компаніях ІТ-техніки також можуть працювати в довідковій службі.

3. Веб-розробник

Середня зарплата: $1500

Прогноз роботи: 23% щорічного зростання

Вимоги: Вміння програмувати. Можуть бути запропоновані ступені молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

Веб-розробники створюють веб-сайти, які компанії використовують для роботи та взаємодії зі своїми клієнтами. Це поле поділяється на три основні області: інтерфейсні, бек-енд і розробники повного стеку. Інтерфейсні розробники проектують частини веб-сайту, з якими взаємодіють користувачі. Back-end розробники створюють і обслуговують сервер, програму та базу даних, які забезпечують веб-сайт. Розробники повного стеку роблять і те, і інше.

Вимоги до кандидатів початкового рівня залежать від компанії та галузі. Можна отримати роботу з дипломом про середню освіту або ступенем молодшого спеціаліста, особливо якщо ви займалися веб-розробкою самостійно. Серед інтерфейсних мов програмування, які ви захочете вивчити, є HTML, CSS і Javascript. Внутрішні мови програмування можуть включати Python, Ruby або PHP.

Подальші кроки: отримання роботи початкового рівня в ІТ

Тепер, коли ви маєте уявлення про те, які види ІТ-вакансії початкового рівня існують, ви можете почати шукати одну з них. Якщо ви починаєте з нуля, ви зможете почати розвивати відповідні навички, які потім ви включите у своє резюме. Є швидкий спосіб отримати ці навички – ви можете звернутися до https://itvdn.com/ua та стати професіоналом в IT!

admin

Наверх