"Сентравіс" планує поставити PetroleumDevelopment Оману 200 тонн нержавіючих труб > Gercek Tesisat

“Сентравіс” планує поставити PetroleumDevelopment Оману 200 тонн нержавіючих труб

23:56 14.10.2023

"Сентравіс" планує поставити PetroleumDevelopment Оману 200 тонн нержавіючих труб

ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн” (Centravis Production Ukraine), що входить до холдингу Centravis Ltd., має намір поставити Petroleum Development Oman (Оман) 200 тонн нержавіючих труб у рамках тендера.
“Був із візитом у наших клієнтів в Омані. Радий повідомити, що ми уклали тендер (we have secured a tender) на 200 тонн з Petroleum Development Oman (PDO). Після Оману я продовжив зустрічі з нашими клієнтами в Дубаї. На сьогоднішній день я перебуваю в Нью-Делі і спілкуюся з нашими клієнтами в автомобільному секторі”, – написав директор з продажу компанії Артем Атанасов у листі клієнтам минулої п’ятниці.
За його словами, діяльність Centravis залишається стабільною.
“У нас є стабільні поставки води, енергії та сировини. Логістичні процеси – це функціонує оптимально, і наша команда зберігає високу мотивацію”, – додав топ-менеджер.

“Сентравіс” заснований 2000 року, входить до десятки найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Його основні виробничі потужності розташовані в Нікополі (Дніпропетровська обл.). На підприємстві працює понад 1400 осіб.

Компанія співпрацює з такими компаніями як BMW, Volkswagen, General Motors, BentelerAutomotive, LINSTER Edelstahlhandel, Rohr Mertel, Buhlmann Group, Webco, MRC. Географія поставок перевищує 50 країн світу.

Холдинг Centravis Ltd. створено на базі ЗАТ “Нікопольський завод нержавіючих труб”, сервісних і торгових компаній ТОВ “Виробничо-комерційне підприємство “ЮВІС”. Його акціонерами є члени сім’ї Атанасових. У власності Centravis Ltd. перебуває 100% акцій ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн”.

admin

Наверх