Польща ініціює експериментальний КПП для прискорення пропуску вантажівок на кордоні з Україною > Gercek Tesisat

Польща ініціює експериментальний КПП для прискорення пропуску вантажівок на кордоні з Україною

14:15 04.07.2023

Польща ініціює експериментальний КПП для прискорення пропуску вантажівок на кордоні з Україною

Польща вивчає можливість створення експериментального контрольно-пропускного пункту, на якому прискорять проходження вантажних автомобілів завдяки спільному контролю вантажів польськими та українськими прикордонниками, повідомив член правління Польського агентства інвестицій і торгівлі (ПАІТ) Ґжеґож Осташ під час конференції, присвяченій питанням розвитку транспортного сполучення між Україною та Польщею.

“Польща стала хабом для постачань важливих вантажів для України. Влада може збільшити пропускну здатність прикордонних переходів. Ми запропонували таке рішення – зробити експериментальний КПП, на якому польські та українські прикордонники спільно проводили б контроль вантажівок”, – наводить слова Осташа пресслужба ПАІТ у релізі, переданому агентству “Інтерфакс-Україна” у вівторок.

За словами Осташа, нині в Україні ведуть бізнес 870 польських компаній, і Польща зацікавлена в розвитку співпраці з українським бізнесом. “Ми збираємо пропозиції та зауваження від польського бізнесу щодо того, як можна було б спростити ведення бізнесу в Україні. Усі пропозиції українській владі передасть урядова уповноважена з питань розвитку польсько-української співпраці Ядвіга Емілевич”, – сказав Осташ.

Як повідомляється у пресрелізі ПАІТ, агентство створило реєстр польських компаній, які планують виходити на український ринок і брати участь у програмах із відновлення країни – сьогодні зацікавленість у співпраці з українським бізнесом висловили понад 2 500 підприємств та організацій.

admin

Наверх