Нетаньягу порівняв ХАМАС з ІДІЛ і заявив, що наступ у Газі "тільки почався" > Gercek Tesisat

Нетаньягу порівняв ХАМАС з ІДІЛ і заявив, що наступ у Газі “тільки почався”

23:23 09.10.2023

Нетаньягу порівняв ХАМАС з ІДІЛ і заявив, що наступ у Газі "тільки почався"

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу у понеділок заявив, що звірства, здійснені ХАМАС під час атаки на Ізраїль, є дзеркальним відображенням тих, що робив ІДІЛ, повідомляє у понеділок увечері Al Arabia News.

Нетаньяху у своєму телевізійному зверненні в понеділок розповів, як деяких ізраїльтян було вбито під час вторгнення ХАМАС, заявивши, що страчували зв’язаних дітей. За його словами, це можна порівняти з жорстокими вбивствами, які вчиняють ІДІЛ.

“Звірства, здійснені ХАМАС, не спостерігалися з часів звірств ІДІЛ. Пов’язаних дітей стратили разом зі своїми сім’ями. Молоді чоловіки і жінки, розстріляні в спину, страчені. Інші жахи я не описуватиму тут”, — сказав прем’єр-міністр.

Він також сказав, що “Ми завжди знали, хто такий ХАМАС. Тепер увесь світ знає. ХАМАС – це ІДІЛ. І ми переможемо його так само, як освічений світ переміг ІДІЛ. Цей мерзенний ворог хотів війни і отримає війну”.

Нетаньягу також заявив, що Ізраїль “тільки почав” свій запеклий наступ у секторі Газа.

“Ми тільки почали завдавати ударів по Хамасу”, – сказав він. “Те, що ми зробимо з нашими ворогами найближчими днями, позначиться на них на багато поколінь”.

Ізраїльський лідер також закликав ізраїльську опозицію сформувати уряд національної єдності.

“Я закликаю лідерів опозиції негайно сформувати надзвичайний уряд національної єдності без будь-яких попередніх умов”, – заявив Нетаньягу.

admin

Наверх