Кулеба: з кінця цього тижня з'являться новини, які матимуть “позитивний ефект” на шлях України до ЄС > Gercek Tesisat

Кулеба: з кінця цього тижня з’являться новини, які матимуть “позитивний ефект” на шлях України до ЄС

23:51 30.10.2023

Кулеба: з кінця цього тижня з'являться новини, які матимуть “позитивний ефект” на шлях України до ЄС

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що з кінця поточного тижня з’являться новини та події, які матимуть “позитивний ефект” у питанні членства України в ЄС.

Відповідаючи на запитання, чи вже голова МЗС знає результати оцінки Європейською комісією виконання рекомендацій для початку переговорів про вступ України до ЄС, Кулеба сказав, що “результати оголошувати не буде”.

“Результати я оголошувати не буду, але думаю, що з кінця цього тижня ви побачите події та новини, які матимуть позитивний, скажімо так, ефект. Українська влада працювала над тим, щоб виконати все, що потрібне з нашого боку. Президент України контролював цей процес, – сказав Кулеба в ефірі телемарафону.

Глава МЗС знову нагадав свої слова про те, що якщо “не буде жодних форс-мажорів”, то до кінця року Україна відкриє переговори щодо членства в ЄС.

“Це буде черговий історичний момент. Черговий безпрецедентний історичний момент. І зараз ми рухаємося досить впевнено до цієї мети. Решту розкривати поки не буду. Робота триває на всіх рівнях, як кажуть”, – наголосив він.

admin

Наверх