Байден планує попросити у Конгресу $100 млрд допомоги для України та Ізраїлю > Gercek Tesisat

Байден планує попросити у Конгресу $100 млрд допомоги для України та Ізраїлю

00:57 18.10.2023

Байден планує попросити у Конгресу $100 млрд допомоги для України та Ізраїлю

Президент США Джо Байден планує попросити Конгрес додатково виділити $100 млрд на військову підтримку Ізраїлю та України, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на свої джерела.
“Президент Джо Байден розглядає додатковий запит на суму близько 100 мільярдів доларів, який включатиме оборонну допомогу Ізраїлю та Україні, а також фінансування безпеки кордонів і допомогу країнам Індо-Тихоокеанського регіону, включаючи Тайвань”, – йдеться у публікації.
Представник Адміністративно-бюджетного управління відмовився від коментарів. Особа, знайома з роботою адміністрації з обговорення запиту, сказала, що деталі пакету все ще опрацьовуються, і підкреслила, що сума буде розрахована на весь фінансовий рік. Попередній запит Білого дому, який включав 24 мільярди доларів допомоги для України, охоплював лише тримісячний період.
На думку аналітиків Bloomberg, обсяг запиту, ймовірно, зустріне опір у Палаті представників, де тривають розбіжності серед республіканців.

Як повідомлялося в четвер, 13 жовтня, за словами прессекретарки Білого дому Карін Жан-П’єр, президент США Джо Байден опублікує свій запит на додаткове фінансування, що передбачає військову допомогу Ізраїлю та Україні, наступного тижня.
Людина, “знайома з цим питанням”, раніше повідомила Reuters, що адміністрація Байдена планує запросити в Конгресу додаткові гроші на військову допомогу Ізраїлю після атаки бойовиків ХАМАС та Україні, яка бореться з російським вторгненням уже 20 місяців.

admin

Наверх