Єрмак обговорив із Салліваном потреби ЗСУ та спільне виробництво озброєнь > Gercek Tesisat

Єрмак обговорив із Салліваном потреби ЗСУ та спільне виробництво озброєнь

23:19 02.10.2023

Єрмак обговорив із Салліваном потреби ЗСУ та спільне виробництво озброєнь

Глава Офісу Президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з радником президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном.
“Поінформував його про події на фронті, а також про нещодавні російські повітряні атаки з використанням іранських безпілотників на об’єкти української інфраструктури. Обговорили нагальні потреби сил оборони України”, – написав Єрмак у своєму Телеграм-каналі в понеділок увечері.
Він наголосив, що під час бесіди “підбили підсумки нещодавнього успішного візиту президента Володимира Зеленського до США. Зокрема, обговорили спільне виробництво озброєнь як частину поточних зусиль Сполучених Штатів, спрямованих на допомогу Україні в зміцненні її Збройних Сил у довгостроковій перспективі”.
Також Єрмак розповів Саллівану про підсумки першого Міжнародного форуму оборонних індустрій, який відбувся минулого тижня в Києві.
Крім цього, глава Офісу Президента висловив подяку президенту США Джозефу Байдену, Конгресу Сполучених Штатів за незмінну підтримку України, а також усім американцям, які підтримують українців і наших захисників у протистоянні несправедливій агресії й авторитаризму РФ.
 

admin

Наверх