СБУ затримала хакера, який забезпечував мобільним зв'язком окупантів в Україні > Gercek Tesisat

СБУ затримала хакера, який забезпечував мобільним зв’язком окупантів в Україні

10:41 15.03.2022

СБУ затримала хакера, який забезпечував мобільним зв'язком окупантів в Україні

СБУ затримала хакера, який забезпечував дзвінки з РФ на телефони окупантів в Україні, передання вказівок передовим групам російських загарбників, розсилку українським силовикам і держслужбовцям із повідомленнями перейти на бік окупанта, повідомляє спецслужба.

“СБУ затримала хакера, який забезпечував окупантам мобільний зв’язок в Україні. За допомогою цього колаборанта ворог анонімно здійснював телефонні дзвінки з РФ на мобільні телефони загарбників в Україні, розсилав українським силовикам і державним службовцям смс із пропозиціями здатися і перейти на бік окупантів, передавав команди і вказівки передовим групам російських загарбників”, – ідеться у повідомленні СБУ у телеграм-каналі у вівторок.

В українській спецслужбі наголошують, що протягом одного дня за допомогою цього хакера проходило до тисячі дзвінків, значна частина з них – від найвищого керівництва ворожої армії.

“Наразі колаборанта затримано, в нього вилучене все обладнання. Зловмиснику оголошено про підозру. Він відповідатиме за усією суворістю закону. Бо на ньому – кров десятків, а то і сотень убитих українців”, – ідеться у повідомленні.

admin

Наверх