Росія винна в продовольчій та енергокризі, але санкції не зачеплять експорт продуктів харчування в країни, що розвиваються - заява G7 > Gercek Tesisat

Росія винна в продовольчій та енергокризі, але санкції не зачеплять експорт продуктів харчування в країни, що розвиваються – заява G7

16:39 14.05.2022

Росія винна в продовольчій та енергокризі, але санкції не зачеплять експорт продуктів харчування в країни, що розвиваються - заява G7

Санкції проти Росії не торкнуться російського експорту сільськогосподарських ресурсів в країни, що розвиваються, а Україні буде продовжена допомога у “виробництві, транспортуванні, обробці продовольства”, йдеться в заяві глав МЗС країн G7, поширеній в суботу.

“Ми наголошуємо, що наші санкції і заходи з експортного контролю проти Росії не спрямовані і не будуть спрямовані на експорт основних продуктів харчування і сільськогосподарських ресурсів до країн, що розвиваються”, – йдеться в заяві.

У ньому також наголошується, що Росія війною проти України “породила одну з найсерйозніших продовольчих і енергетичних криз в новітній історії, яка тепер загрожує найбільш вразливим верствам населення в усьому світі”.

“Ми сповнені рішучості прискорити скоординовані багатосторонні дії для збереження глобальної продовольчої безпеки і підтримуємо в цьому сенсі наших найбільш вразливих партнерів”, – зазначають глави МЗС G7.

Крім того, вони обіцяють допомагати Україні “продовжувати виробництво, транспортування, обробку продовольства”. Також автори документа мають намір надавати допомогу Києву в питанні експорту продукції АПК.

admin

Наверх