"Київстар" відновив зв'язок на деокупованих територіях Донбасу та Харківської області > Gercek Tesisat

“Київстар” відновив зв’язок на деокупованих територіях Донбасу та Харківської області

13:24 27.10.2022

"Київстар" відновив зв'язок на деокупованих територіях Донбасу та Харківської області

Мобільний оператор компанія “Київстар” відбудувала базові станції у звільнених селах Гостре та Курахівка (Донецька обл.), а також у Кондрашівці, Боровій та Вільчі (Харківська обл.), повідомляє пресслужба компанії у середу.

“Мобільний зв’язок “Київстар” у цих населених пунктах вже працює, і місцеві жителі можуть безперешкодно ним користуватися. Крім того, завдяки національному роумінгу послугами мобільного зв’язку можуть користуватися й абоненти інших мобільних операторів України”, – йдеться у релізі.

Крім того, для звільнених населених пунктів діють спеціальні тарифні умови: безкоштовні дзвінки в мережі, а також пакети мегабайтів та хвилин на інші мережі.

Як повідомлялося, за дев’ять місяців 2022 року телеком-оператор збудував 439 нових базових станцій 4G, модернізував 6,2 тис. діючих базових станцій для збільшення швидкості мобільного інтернету.

Цього року оператор інвестував у будівництво та розвиток телеком-інфраструктури в Україні майже 1,7 млрд грн.

Акціонер “Київстар” – міжнародна група VEON, яка має головний офіс у Нідерландах. Акції групи котируються на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

admin

Наверх