Голова Сумської ОВА: Нині ми не спостерігаємо додаткових скупчень російських військ на кордонах із областю > Gercek Tesisat

Голова Сумської ОВА: Нині ми не спостерігаємо додаткових скупчень російських військ на кордонах із областю

12:45 13.10.2022

Голова Сумської ОВА: Нині ми не спостерігаємо додаткових скупчень російських військ на кордонах із областю

На кордонах із Сумською областю нині не фіксують наявності додаткових скупчень російських військ, будь-яких ударних угруповань чи диверсійних груп, повідомив голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

“Лютий уже не повториться ніколи. Вся Україна може бути впевнена, що кордони нині захищають і прикордонники, і військові підрозділи, облаштовано відповідні інженерні об’єкти. І з інженерної, і з військової точки зору обладнані і перша, і друга лінія оборони області. Наразі ми не спостерігаємо жодних додаткових скупчень російських військ на кордонах із Сумською областю, що спостерігалося якраз перед 24 лютого”, – сказав він на брифінгу в Медіацентрі “Україна” у четвер.

За його словами, на відстані 100-150 км у навчальних частинах проходять навчання російські мобілізовані, але наявності будь-яких ударних угруповань чи диверсійних груп наразі на кордонах із Сумською областю не зафіксовано.

“Є одиночні такі бродячі підрозділи, які здійснюють обстріл прикордонних населених пунктів Сумської області. Це самохідні артилерійські установки, часто реактивні системи залпового вогню, міномети. Але це саме ті підрозділи, які не на постійній основі перебувають десь біля кордонів Сумської області, які просто там вискакують, здійснюють обстріл і йдуть далі вглиб Росії”, – уточнив Живицький.

admin

Наверх