З наступного тижня паркування у Києві знову стане платним > Gercek Tesisat

З наступного тижня паркування у Києві знову стане платним

Із 24 липня відновлюється оплата за паркування через мобільний застосунок «Київ Цифровий». Оплачувати паркування буде необхідно тільки у будні з 8:00 до 22:00. У вихідні дні – паркування залишається безкоштовним.

Оплатити послугу за допомогою застосунку Київ «Київ Цифровий» можна в кілька кроків:

  1. Обрати «Сервіси водія» – «Погодинне паркування».
  2. Обрати номер авто з переліку або вказати його.
  3. Обрати паркінг.
  4. Натиснути «Почати паркування». Розпочнеться відлік часу.
  5. Натиснути «Завершити паркування», щойно авто залишить паркінг.

Крім того, у застосунку можна встановити час для автоматичного завершення паркування, в іншому випадку паркування завершується автоматично – о 22:00.

Оплата нараховується, доки триває паркування в застосунку, незалежно від місцезнаходження авто.

Списання коштів здійснюється автоматично, коли загальна сума за погодинне паркування сягає 100 гривень. Якщо сума менша, то оплата списується 1 числа наступного місяця.

Користувач «Київ Цифровий» може додати кілька номерів автомобілів в застосунок. Перед початком паркування потрібно вибрати необхідний з них в меню погодинного паркування.

Сплатити можна банківською карткою, Apple Pay або Google Pay. На муніципальних паркувальних майданчиках не приймають готівку.

Якщо хтось вимагає сплатити послугу в такий спосіб – викликайте поліцію. Міський застосунок дозволяє сплатити за парковку у бюджет Києва та підтримати відновлення інфраструктури міста.

Зауважуємо, що під час повітряної тривоги інспектори з паркування не штрафують водіїв та не здійснюють евакуацію автомобілів – тому не ігноруйте сповіщення про загрозу, які також надходять у «Київ Цифровий».

admin

Наверх