Юристи Ілона Маска заявили, що заяви мільярдера про безпечність автопілота Tesla могли бути дипфейками > Gercek Tesisat

Юристи Ілона Маска заявили, що заяви мільярдера про безпечність автопілота Tesla могли бути дипфейками

Юристи Ілона Маска у суді оголосили, що заяви мільярдера про безпечність автопілоту Tesla могли бути дипфейками. Про це пише Reuters.

Слухання відбувалось у справі загибелі інженера-програміста Apple Волтера Хуанга. Його родина подала позов проти Tesla у Вищий суд Санта-Клари через автомобільну аварію у 2018 році.

Родина Хуанга вважає, що в автопілоті Tesla стався збій. Виробник автомобілів стверджує, що Хуан грав у відеогру на телефоні перед аварією та проігнорував попередження автомобіля.

У 2016 році Маск заявив в інтерв?ю, що «моделі Model S і Model X на даний момент можуть їздити автономно більш безпечно, ніж керовані людиною».

Юристи Tesla заявили, що Маск не може згадати подробиць своєї заяви і що їй не можна довіряти, бо відео може бути дипфейком. Це використали як аргумент на користь того, що Маска не слід допитувати під присягою в суді.

Суддя Еветт Пенніпакер зобов?язала засновника Tesla все ж таки відповісти на запитання щодо його заяви про безпеку автопілота автівки. Позов планують розглянути 31 липня.

admin

Наверх