Японія інвестує в акумулятори та чіпи для електромобілів > Gercek Tesisat

Японія інвестує в акумулятори та чіпи для електромобілів

Міністр промисловості Ясутосі Нісімура заявив, що Японія надасть субсидії на суму до 1,8 мільярда доларів на низку проектів, пов’язаних з акумуляторними батареями та мікросхемами для підвищення безпеки ланцюжка поставок. Уряд планує виділити до 184,6 млрд ієн (1,38 млрд доларів) у вигляді субсидій на вісім проектів, пов’язаних з акумуляторними батареями, і до 56,4 млрд ієн на два проекти, пов’язані з напівпровідниками.

Серед пропозицій, які планують субсидіювати, – план автовиробника Honda Motor Co Ltd і виробника акумуляторів GS Yuasa Corp інвестувати близько 430 мільярдів єн у збільшення виробництва акумуляторних батарей, при цьому міністерство надасть до 158,7 млрд єн у вигляді субсидій на проєкт.

«Ми покладаємо великі надії на те, що це призведе до стабільного постачання акумуляторних батарей і просування GX (зеленої трансформації)», – сказав Нісімура.

У заяві Honda, GS Yuasa та їх 14-річного спільного підприємства з виробництва акумуляторів Blue Energy Co Ltd говориться, що вони планують розпочати виробництво у квітні 2027 року, а масове виробництво розпочнеться у жовтні 2027 року.

У документі зазначається, що першим стартує будівництво нового заводу, річна виробнича потужність якого становитиме не менше 20 гігават-годин (ГВтч). Однак його місцезнаходження поки не розкривається.

«Ми хотіли б відреагувати на широкий спектр попиту на акумулятори в Японії, який, як очікується, зростатиме в майбутньому, в основному для BEV (акумуляторних електромобілів)», – йдеться у заяві генерального директора Honda Тосіхіро Мібе.

admin

Наверх