XCharge представив надшвидку зарядну станцію для Європи > Gercek Tesisat

XCharge представив надшвидку зарядну станцію для Європи

Китайський виробник зарядної інфраструктури XCharge вперше представив свою нову надшвидку зарядну станцію C7 із зарядною потужністю до 420 кВт на «EV Nordic Summit» в Осло. Завдяки гнучкому розподілу заряду два автомобілі можуть одночасно отримувати електроенергію. У повідомленні не зазначено етапи, на яких потужність може бути розділена між двома зарядними точками колонки.

Але виділяється ще одна особливість C7: у той час як процес заряджання контролюється за допомогою меншого сенсорного дисплея, 21,5-дюймовий РК-екран може бути індивідуально оформлений, наприклад, для додаткової реклами або інформації. Таким чином оператори матимуть можливість отримувати додатковий прибуток від реклами. Дизайнерські світлодіодні ліхтарі, вбудовані в корпус, можна анімувати, а колір можна регулювати, наприклад, щоб можна було легко знайти зарядну станцію на великій парковці.

Незважаючи на зарядну потужність, для зарядної станції висотою майже два метри потрібно лише площа 80 на 90 сантиметрів, її має бути легко інтегрувати в існуючих місцях для паркування. XCharge не вказує у повідомленні, чи потрібна до колонки додаткова зовнішня шафа керування. Однак станція C7 повинна відповідати всім вимогам DIN 18040-3 для безбар’єрної конструкції у громадських місцях та на відкритих просторах.

За словами XCharge, C7 також відповідає всім іншим технічним і конструктивним вимогам для використання в Німеччині та інших країнах Європи. Версія, що відповідає нормам калібрування, також буде доступна найближчим часом, але конкретна дата не вказана. Окрім C7, в асортименті також залишаться зарядні пристрої C6EU, що відповідають вимогам передачі зберігання, та швидкі зарядні пристрої серії Net-Zero з підтримкою акумулятора.

«Надшвидкісна зарядна станція C7 є ще одним важливим доповненням до зростаючого портфоліо XCharge», – говорить Крістоф Еберсдорфер, регіональний менеджер з продажу DACH, XCharge Europe. «Швидке забезпечення високопродуктивних зарядних станцій має важливе значення для переходу до електронної мобільності та швидкого досягнення європейських цілей Net Zero. З цим новим продуктом ми активно сприяємо швидкому розширенню зарядної інфраструктури для електромобілів».

admin

Наверх