Walmart замовила у Canoo 4500 фургонів для доставки > Gercek Tesisat

Walmart замовила у Canoo 4500 фургонів для доставки

Американська компанія Walmart, що управляє найбільшою у світі мережею оптової та роздрібної торгівлі, повідомила про укладання угоди зі стартапом Canoo на постачання 4500 невеликих повністю електричних фургонів типу Lifestyle Delivery Vehicle (LDV), призначених для доставки вантажів. Надалі обсяг замовлення може бути збільшений до 10 тисяч електромобілів.

Canoo планує запустити виробництво LDV наступного року. Сторони домовилися, що найближчими тижнями стартап поставить ретейлеру попередні зразки електромобіля для узгодження остаточної конфігурації. Угода з купівлі LDV є для Walmart однією зі складових плану досягнення цілі стати вуглецево-нейтральною компанією до 2040 року. У січні цього року Walmart також зарезервував 5000 електричних фургонів для доставки виробництва бренду BrightDrop компанії GM.

Для Canoo угода з Walmart стала справжнісіньким порятунком, оскільки в травні в ході квартального звіту керівники стартапу повідомили про нестачу оборотних коштів для його подальшого розвитку, зазначивши, що до старту виробництва автомобілів справа може не дійти.

Фінансові умови угоди не розголошуються. Після її оголошення акції Canoo виросли на біржових торгах більш ніж удвічі.

admin

Наверх