Volvo Trucks відкриває свій перший завод зі складання акумуляторів > Gercek Tesisat

Volvo Trucks відкриває свій перший завод зі складання акумуляторів

Нові моделі електричних вантажівок важкого класу – Volvo FH, FM і FMX, виробництво яких стартує в третьому кварталі, отримають батареї власного виготовлення.

Днями компанія анонсувала запуск свого акумуляторного заводу в бельгійському місті Гент, де буде проводитися збірка елементів і модулів Samsung SDI. Кожен акумуляторний блок має ємність 90 кВтг, і клієнт може вибрати до шести таких (540 кВтг) на одну вантажівку. Все залежить від необхідного запасу ходу і вимог до вантажопідйомності.

Акумулятори Volvo Trucks сконструйовані таким чином, що згодом їх можна буде модернізувати, відремонтувати і використовувати повторно. Сам завод живиться від 100% відновлюваної енергії.

«Ці інвестиції демонструють нашу тверду прихильність електрифікації вантажного транспорту. До 2030 року щонайменше 50% всіх вантажівок, які ми продаємо по всьому світу, будуть електричними, а до 2040 року ми станемо компанією з нульовим викидом вуглецю», – говорить Роджер Альм, президент Volvo Trucks.

З початком виробництва в цьому році в Європі трьох сімейств важких повністю електричних вантажівок Volvo Trucks запропонує загалом шість електричних моделей по всьому світу, що охоплюють всі сегменти: від міської дистрибуції та вивезення сміття до регіональних перевезень і будівельних робіт.

«Ми почали серійне виробництво електровантажівок уже в 2019 році і лідируємо на ринку як в Європі, так і в Північній Америці. Я переконаний, що з швидким розвитком зарядних мереж і вдосконаленням акумуляторних технологій ми побачимо швидку трансформацію всієї галузі вантажних автомобілів в самому найближчому майбутньому», – говорить Роджер Альм.

admin

Наверх