Volvo S90 замінять електричним седаном > Gercek Tesisat

Volvo S90 замінять електричним седаном

Раніше стало відомо, що Volvo готує електричний кросовер на заміну XC90, і, як передбачає AutoEvolution, така доля спіткає і седан S90. Останній у строю вже понад шість років, і незабаром настане час для зміни покоління. Видання публікує рендер незалежного дизайнера, який припустив, як би могла виглядати гпотетична електрична альтернатива нинішньому S90: він зберіг пропорції актуального седана, але наділив його рисами зовнішності концепту Concept Recharge.

Компанія Volvo продовжує розвиватися і слідує своєму плану з електрифікації модельного ряду. Вже до 2025 року частка електромобілів у загальносвітових продажах компанії має становити 50 відсотків, а ще 50 відсотків будуть гібридами. До 2030 року шведи повністю відмовляться від випуску автомобілів із ДВЗ.

Відповідно, у нинішніх моделей Volvo з’являться електричні наступники – наприклад, вже підтверджено кросовер Embla, який має на меті замінити XC90. Всі електрокари марки, серед яких, швидше за все, будуть і седани, збудують у фірмовій стилістиці, продемонстованій на концепт-карі Concept Recharge. Саме її і приміряв S90 на рендерах: він зображений із «заглушкою» на місці решітки радіатора і з фарами-мьольнирами з незвичайною графікою.

AutoEvolution передбачає, що Volvo має два сценарії розвитку модельної лінійки: або S90/V90 отримають електричні аналоги, або 90-ю серію відправлять у відставку. Офіційного підтвердження ні першому, ні другому поки що немає.

admin

Наверх