Volvo не відмовлятиметься від седанів та універсалів > Gercek Tesisat

Volvo не відмовлятиметься від седанів та універсалів

Шведська компанія Volvo поступово переводить свої моделі на електричні силові установки і першими серійними електромобілями бренду стали кросовери Volvo XC40, Volvo C40 та найновіший Volvo EX90, на презентації якого було анонсовано ще один, компактніший, електричний кросовер. Незважаючи на попит аудиторії на кросовери та ставку на такі моделі, компанія таки не має наміру відмовлятися від седанів та універсалів і нові електромобілі в цих класах можуть з’явитися вже найближчими роками.

Генеральний директор Volvo Джим Роуен в інтерв’ю Autocar заявив, що компанія стежитиме за демографічними показниками своєї аудиторії і за потреби готова буде зробити седан та універсал або навіть кілька таких моделей для клієнтів.

«Досить сказати, що ми граємо у всіх цінових сегментах і у нас є клієнти, яким потрібні різні автомобілі для різних сценаріїв експлуатації. Ми намагатимемося охопити якнайбільше класів. При цьому мати 40 різних моделей не наша стратегія. Ми маємо перевагу в тому, що одну платформу і однакові агрегати ми можемо адаптувати до моделей різних сегментів», – зазначив Джим Роуен.

«Якщо буде потрібно, ми зробимо електричні седани та універсали і наші технології дозволять нам зробити крок до паритету в ціні між електромобілями та автомобілями з двигунами внутрішнього згоряння», – зазначив Джим Роуен.

Нагадаємо, зараз лінійка седанів Volvo представлена моделями S60 і S90, а також на їх основі зроблені універсали V60 і V90, а також позашляховий універсал V90 Cross Country.

admin

Наверх