Volkwagen ID.7 у Китаї виявився вдвічі дешевшим, ніж у Німеччині > Gercek Tesisat

Volkwagen ID.7 у Китаї виявився вдвічі дешевшим, ніж у Німеччині

Новий Volkswagen ID.7 вже вийшов на європейський ринок, а з листопада з’явиться в Китаї. Дивно, але в Піднебесній електрокар більш ніж удвічі дешевший, ніж на батьківщині, в Німеччині. Про це пише сайт Nextcar.

Електромобіль Volkswagen ID.7 у Німеччині коштує від 56 995 євро, а в Китаї – в еквіваленті 24 300 євро. Навіть топова версія на китайському ринку обійдеться в 33 тис. євро.

Як відомо, новий Volkswagen ID.7 випускають у Китаї поряд із Німеччиною. Настільки висока різниця в ціні зумовлена кількома факторами. Це і дешева робоча сила в Китаї, і урядові субсидії виробникам електрокарів, і сильна конкуренція на ринку, що змушує знижувати ціни.

На додачу, базовий електромобіль Volkswagen ID.7 на китайському ринку оснащується 204-сильним мотором, а на німецькому – 286-сильним.

Топовий повнопривідний варіант у Німеччині 340-сильний, а в Китаї – 313-сильний. А ось батареї в обох версій електрокара однакової ємності – 77 або 85 кВт?год. Запас ходу сягає 700 км.

Не виключено, що китайські Volkswagen ID.7 незабаром з’являться в Україні. Саме з цієї країни до нас ввозять електрокросовер VW ID.4, що вже став найпопулярнішим авто в Україні.

Нагадаємо, що седан Volkswagen ID.7 – флагманський електрокар марки. Він став наступником чотиридверного VW Passat, адже нове покоління цієї моделі запропоновано тільки в кузові універсал.

До речі, нещодавно в Китаї істотно подешевшав і електрокросовер Volkswagen ID.4 – тепер він коштує від $20 000.

admin

Наверх