Volkswagen розкрив характеристики універсалу Passat > Gercek Tesisat

Volkswagen розкрив характеристики універсалу Passat

Прем’єра Volkswagen Passat дев’ятого покоління відбудеться цієї осені. Лінійка моделі включатиме лише одну версію – універсал. Прототипи новинки вже потрапляли в об’єктиви фотошпигунів, а тепер виробник показав її на фото та розкрив характеристики.

Найпрактичніший Passat буде заснований на оновленій платформі MQB Evo. Його довжина становитиме 4917 мм при колісній базі 2841 мм. Це на 144 та 50 мм більше, ніж у попередника. Машина приросла на 20 мм до 1852 мм завширшки, а у висоту збільшилася на 7 мм до 1482 мм. Завдяки цьому салон став просторішим, а багажний відсік місткішим.

У оснащення салону увійде 10,25-дюймова цифрова панель приладів, мультимедійна система з 12,9-дюймовим екраном і проекційний дисплей, який виводитиме інформацію на лобове скло.

Що стосується візуальних нововведень, то універсал отримає матричні світлодіодні фари з далеким світлом, яке дозволить освітлювати дорогу попереду на 500 метрів. На кормі з’являться інші ліхтарі, поєднані тонкою світлодіодною смугою.

Новий універсал VW Passat запропонують із бензиновими та дизельними двигунами, а також гібридними агрегатами. PHEV запропонує віддачу від 201 до 268 к.с. та запас ходу в суто електричному режимі до 120 км. Складання новинки налагодять на заводі компанії в Братиславі (Словаччина).

admin

Наверх