Volkswagen Polo отримав бюджетну версію > Gercek Tesisat

Volkswagen Polo отримав бюджетну версію

Лінійку Volkswagen Polo 2023 доповнила нова початкова версія Track. Бюджетний хетчбек В-класу надходить у продаж за ціною від 15 000 доларів і буде призначений, насамперед, для країн, що розвиваються. Подробиці новинки розкрили на офіційному сайті Volkswagen.

Новий Volkswagen Polo Track зберігає знайомий солідний дизайн і відрізняється від інших версій моделі лише деталями. У нього особлива решітка радіатора, а частина деталей бамперів не пофарбовані. Для здешевлення авто відмовилися від світлодіодної передньої оптики та встановили 15-дюймові сталеві диски з ковпаками.

Салон Volkswagen Polo Track зберігає знайоме компонування, але матеріали обробки тут простіші. Крім того, хетчбек не має сенсорного дисплея, а замість віртуальної панелі приладів встановлені звичні циферблати.

Тим не менш, комплектація Volkswagen Polo Track не така вже й бідна. Вона враховує центральний замок, електросклопідйомники, аудіосистему з керуванням кнопками на кермі, кондиціонер, Bluetooth, два USB-порти. Також передбачені 4 подушки безпеки та система стабілізації ESP.

Новий Volkswagen Polo Track доступний лише з 1,0-літровим 84-сильним бензиновим двигуном. Хетчбек оснащують виключно 5-ступінчастою механічною КПП.

admin

Наверх