Volkswagen представив спецверсію кросовера-кабріолета T-Roc > Gercek Tesisat

Volkswagen представив спецверсію кросовера-кабріолета T-Roc

Volkswagen оголосив прийом попередніх замовлення на T-Roc Cabriolet Edition Grey, спеціальну версію кабріолету T-Roc. Загалом планують випустити 999 таких автомобілів. Всі вони будуть пофарбовані у матовий відтінок Iridium Grey, доповнений чорними акцентами. Зокрема, у чорний пофарбовані корпуси дзеркал заднього виду, дверні ручки, спойлер, декоративні планки, шильдики та 18,0-дюймові колісні диски Grange Hill.

Volkswagen T-Roc Cabriolet Edition Grey побудований на комплектації R-Line, яка вже початково пропонує розширені набір стандартного обладнання. При цьому для спеціальної версії його доповнено.

Спеціальне видання може похвалитися матричними фарами з Dynamic Light Assist, зимовим пакетом з підігрівом керма та камерою заднього виду. Також у арсеналі новинки цілий набір систем активної безпеки та допомоги водієві, таких як помічник утримання смуги руху.

Крім того, для Edition Grey запропонований пакет Edition Plus, який включає покращену навігацію, аудіосистему BeatsAudio, адаптивне шасі та 19,0-дюймові колісні диски Suzuka. Укомплектований спеціальний T-Roc Cabriolet 1,5-літровим чотирициліндровим двигуном потужністю 148 к.с.

У Німеччині кабріолет серії Edition Grey оцінили у 46 470 євро, з пакетом Edition Plus – у 51 600 євро. Постачання клієнтських автомобілів розпочнеться у лютому 2023 року.

admin

Наверх