Volkswagen представив своє перше літальне таксі > Gercek Tesisat

Volkswagen представив своє перше літальне таксі

Volkswagen відкрив новий для себе напрямок діяльності – німецький концерн веде розробку безпілотного літального таксі V.MO. Перший його прототип презентували у Пекіні. Про це повідомляє пресслужба Volkswagen.

Volkswagen V.MO створюють у китайському підрозділі концерну. Перший прототип розробники прозвали Flying Tiger («літальний тигр»).

Літальний апарат досягає 11,2 м у довжину і має розмах крил у 10,6 м. Його піднімають у повітря вісім гвинтів, ще два пропелери відповідають за рух уперед. Обертають їх електромотори. Зліт і посадка відбуваються вертикально.

Безпілотник Volkswagen V.MO пройде перші тести наприкінці цього року. Отримана під час випробувань інформація дозволить створити досконаліший прототип – його мають підготувати до 2023 року.

Серійне повітряне таксі Volkswagen зможе взяти на борт чотирьох пасажирів із багажем. Його запас ходу становитиме приблизно 200 км. Літальний апарат пересуватиметься в повністю безпілотному режимі.

Керівництво Volkswagen зацікавилося новим транспортом, адже вважає його дуже перспективним. На їхню думку, в недалекому майбутньому літальні таксі стануть звичним явищем у великих містах.

admin

Наверх