Volkswagen повертає старі модифікації популярних моделей > Gercek Tesisat

Volkswagen повертає старі модифікації популярних моделей

Плагін-гібридні моделі концерну Volkswagen зникли з продажу на деяких європейських ринках минулого року. Skoda Octavia та SEAT Tarraco, а також Golf та Tiguan eHybrid увійшли до числа машин, які неможливо було купити. 

Вже майже рік Volkswagen, SEAT і Skoda мають проблеми з відсутністю мікросхем. Напівпровідники спричиняють велику затримку доставки запчастин у узгоджені терміни. Той факт, що моделі, оснащені технологією PHEV від німецького гіганта, зникли з європейських конфігураторів упродовж минулого року та початку 2023 року, є наслідком цієї складної ситуації.

Такі моделі, як Golf і Tiguan eHybrid, Skoda Octavia iV або SEAT Tarraco PHEV, зникли з асортименту на таких важливих ринках, як Великобританія чи Німеччина, оскільки брак компонентів викликав серйозні проблеми у Volkswagen: з одного боку, неможливість задовольнити клієнтів за рахунок продовження терміну постачання аж до 2024 року, тому деякі покупці отримають свої автомобілі через півтора роки після покупки, що виснажило терпіння і люди почали скасовувати свої замовлення.

Джерела в німецькій компанії повідомили, що Volkswagen і Skoda вже мають мікрочіпи спеціально для гібридних машин і що вони готові почати виробництво на своїх заводах, починаючи з березня 2023 року. Відсутність мікрочіпів торкнулася не тільки гібридних моделей, що підключаються, але і Golf . Виробництво компакту було скорочено наприкінці минулого року ще й через відсутність мікросхем для селектора режимів руху, мультимедійної системи та навіть для паркувального асистента з камерою заднього виду.

admin

Наверх